توسط سازمان بسیج اساتید کشور صورت گرفت:

انتشار دوازدهمین شماره نشریه تحلیلی بصائر

دوازدهمین شماره نشریه تحلیلی "بصائر" ویژه اساتید شبکه ملی قدرت نرم، توسط معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور چاپ و برای اعضای این سازمان ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، دوازدهمین شماره نشریه تحلیلی بصائر ویژه اساتید شبکه ملی قدرت نرم و به همت معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور هفته چهارم فروردین منتشر شد.

 

گفتنی است؛ نشریه تحلیلی بصائر ویژه مسوولان و سخنرانانی است که به نحوی در امر مهم بصیرت افزایی مشارکت می‌کنند.

 

در بخشی از نوشتار این نشریه تحلیلی چنین آمده است:

 

جنگ روایت‌ها در روایتِ دوران پساکورونا

 

بارها گفته‌ایم که دشمن در جنگ روایت‌ها به دنبال روایت واقعیت و حقیقت نیست. هدف او "واقعیت سازی و حقیقت سازیِ " کاذب و دروغین بر مبنای خواسته ها و تمایلات خویش است.

 

در جنگ روایت‌ها آنچه اتفاق افتاده و می‌افتد مهم نیست، مهم؛ اولین روایتی است که با سرعت و فراگیری توسط رسانه‌های متنوع و ماشین تبلیغاتی دشمن طرح می‌شود و در اذهان مخاطبان جای می‏‌گیرد.

 

امروزه تقریبا کسی نیست که دگرگونی جهانِ پساکرونا را انکار نماید. در چنین شرایطی است که هر کشور و فرهنگ و حاکمیتی، باید نقش و سهم خود را در جهان آینده جستجو کرده و پیدا کند. طبیعی است که استکبار در این شرایط برای تثبیت سیطره‌ی روبه افول خود، بخواهد جهان آینده را بانگاه خود روایت کند.

 

گسترش و اوج‌گیری طوفان شبهات و سئوالات در باره دین، کارآمدی دین، تلاش برای دوقطبی سازی دین و سلامت و معنویت و سلامت و حتی کوشش‌های بسیار زیاد امپراطوری رسانه‌ای غرب و تمرکز آن بر بیماری کرونا در ایران و برجسته‌سازی و بزرگ‌نمایی عجیب مشکلات موجود که در هرکشوری وجود دارد و از قضا درغرب و آمریکا، صدچندان است از این قبیل است.

 

دشمن صهیونیستی با استفاده از قالب‌های گوناگون نوشتار، مقاله پژوهشی و تحقیقی و همایش و کنفرانس و خبرسازی و گزارش سازی دروغین با بهره برداری حداکثری از فضای مجازی و احیانا در اولین فرصت با بکارگیری صنعت و هنر فیلم و سینما، روایت مطلوب خود از جهانِ پساکرونا را بر ذائقه و اندیشه جهانیان تحمیل کند. اما واقعیت و حقیقتی که در حال وقوع است حکایت از وقوع حوادث دیگری دارد. حوادثی که پیش بینی افول آمریکا را در افق تحقق و عینیت قرار می‌دهد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.