با هدف تبيين برنامه‌هاي سال ۹۹ برگزار شد:

اولين جلسه نشست شورای تبيين مواضع معاونت بررسي و تحليل

دکتر عبدللهی‌فر در اولین نشست شورای تبیین مواضع معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور در سال ۹۹ از تصویب ۱۱ برنامه در دستورکار اجرا در این معاونت سخن گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، اولین جلسه نشست تبیین مواضع معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۹ ساعت ۱۱ در محل دفتر این معاونت و با موضوع «تبيين برنامه هاي سال ۹۹» برگزار شد.

 

در این نشست که با حضورمسئولین بررسی و تحلیل دفاتر کانون‌های تهران و البرز برگزار شد، دکتر عبدللهی‌فر معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور از تصویب ۱۱ برنامه در دستور کار اجرا در این معاونت سخن گفت.

 

گفتنی است، انتشار بولتن‌‎های خبری و تحلیلی "بصائر" با محتوای خبرهای تولیدی و انتشار آن از طریق سایت رسمی سازمان بسیج اساتید کشور و کانال‌های بررسی و تحلیل در فضای مجازی؛ راه اندازی کانال تحلیلی سبا در پیام رسان ملی روبیکا و ایجاد ارتباط و میان مسئولین بررسی و تحلیل کانون‌های بسیج اساتید و برنامه ریزی جهت توسعه ارتباطات با افزایش تعداد اعضای کانال (۹۰۰ نفر مسئولین کانال ها)؛ برنامه ریزی جهت تشکیل گروه‌های رصد؛ توسعه شبکه ملی قدرت نرم (که اکنون در ۱۹ استان در این حوزه در حال فعالیت است و با ایجاد ظرفیت موجود در کانال سبا، امکان هم‌فکری فراهم شده است)؛ ایجاد دو گروه در فضای مجازی برای مدیران بررسی و تحلیل کشور و مدیران بررسی کانون‌های دانشگاهی سراسر کشور ( که تا کنون ۴۰۰ نفر در این گروه‌ها عضو شده اند) ازجمله برنامه‌های مصوب معاونت بررسی و تحلیل برای سال ۹۹ است که توسط معاونت بررسی و تحلیل ابلاغ شد.

 

دکترعبدللهی فر در ادامه این جلسه عنوان کرد:  برای آموزش  گروه‌های رصد برنامه مفصلی در دستور کار شورای تبیین مواضع است و نتایج گزارش‌های گروه‌های رصد نقش مهمی در تعیین مواضع شورای تبیین  خواهد داشت. 

 

معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید از مسئولین بررسی و تحلیل خواست جهت فعال‌سازی هر چه بیشتر گروه‌های رصد‌ تلاش کرده و فعالیت‌های  این حوزه را کاربردی کنند و پس از دریافت گزارش گروه‌های رصد، متناسب با حوزه مربوطه گروه کنش‌سریع تشکیل دهند.

 

وی افزود: معاونت بررسی و تحلیل آمادگی خود را جهت هماهنگی و انعقاد تفاهم‌نامه همکاری  با نهادهای دانشگاهی چون بسیج دانشجویی، بسیج کارکنان و نهاد رهبری برای تشکیل گروه‌های رصد اعلام می‌نماید.  همچنین در این خصوص در تدارک تهیه جزوه آموزشی برای رصدگران است.

 

در ادامه این جلسه، شیوه اجرای برنامه‌ها به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و برگزاری برنامه‌های مشترک به منظور هماهنگی میان نهادهای دانشگاهی و رفع خلا موجود در اجرای برنامه‌های مشترک در دستور کار قرار گرفت. همچنین مصوب شد جلسات بررسی و تحلیل مباحث روز کشور نیز با حضور اساتید اهل فن و سخنران مانند سال گذشته برگزار گردد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.