بیانیه به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری 1400

یکشنبه 1400/03/30 - 14:50 دانشگاه علمی کاربردی
بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی صادر کرد:

بیانیه به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری 1400

در آستانه فرا رسیدن روز بزرگداشت بسیج اساتید، و حضور پرشور اقشار مختلف در انتخابات ریاست جمهوری 1400 بسیج اساتید دانشگاه جامعه بیانیه ای صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم
"اِنَّ اللهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَوم حَتِّی یُغَیِّروُا ما بِاَنفُسِهِم"
ملت شریف و بزرگوار ایران 
درود و سلام بر شما که راه پیموده شده را ادامه دادید و با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، رای خود مبنی بر ادامه مسیر مشارکت در اصلاح وضع کشور را آشکار کردید.
ترجیح شما ملت بزرگ، همکاری به جای قهر بود و این اقدام شجاعانه که با وجود تحمل سخت ترین تحریمها و دشواری های معیشتی ناشی از آن انجام پذیرفت، هم پیام روشنی بود به جهانیان برای تعیین سرنوشت خویش و هم بار مسئولیت فرد منتخب را سنگین تر نمود.
بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور ضمن تبریک این حضور غیرتمندانه به مردم شریف ایران، مقام معظم رهبری و رییس جمهور منتخب، از ایشان و همه مسئولان اجرایی، قضایی و قانونگذاری دعوت می نماید با تاسی به رفتار مشارکت جویانه مردم میهن اسلامی، دست در دست هم برای رفع آلام مردم بکوشند و لحظه ای از خدمت در این مسیر بازنایستند.
بی شک لازمه این مهم، نیت خداپسندانه و بهره گیری حداکثری از ظرفیت کارشناسی و مشاوره افراد متخصص و دلسوز است.
از رییس جمهور متتخب توقع می رود با توسعه بیش از پیش دایره مشاوران متخصص و تجربه افراد مجرب و کاردان، طرحی نو در استفاده از میراث مدیریتی کشور دراندازد و بساط محدود شدن در نظرات کارشناسان همسو در هر دوره را با بزرگ اندیشی و وسیع نگری عالمانه، به بهره برداری از همه ظرفیتها و سلایق تغییر دهد.
امید است با همدلی و نگاه عالمانه به مسائل مختلف کشور، ایران عزیز، بیش از پیش در مسیر توسعه همه جانبه گام بردارد و کام ملت بزرگمان از نتایج این حرکت شیرین شود.
بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.