بیانیه بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان به مناسبت 23 مرداد ماه روز مقاومت اسلامی

دوشنبه 1402/05/23 - 12:08 دانشگاه علمی کاربردی

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان به مناسبت 23 مرداد ماه روز مقاومت اسلامی

روز مقاومت اسلامی یادآور روز شکست بزرگ دشمن صهیونیستی است.

 به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی، بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان به مناسبت 23 مرداد ماه؛ روز مقاومت اسلامی بیانیه ای صادر کرد.      

متن بیانیه بدین شرح است:                          

                                                                                    بسم الله قاصم الجبارین

۲۲ تیرماه تا ۲۳ مردادماه ۱۳۸۵ یادآور ۳۳ روز مقاومت اسلامی در برابر رژیم غاصب صهیونیستی است که به نام " روز مقاومت اسلامی " در تاریخ ماندگار شده است.

روز مقاومت اسلامی یادآور روز شکست بزرگ دشمن صهیونیستی است. روزی که مقاومت اسلامی به دولت وابسته عربی، راه و روش پیروزی بر اسرائیل را نشان داد. ایمان به نصرت الهی و عمل به تکلیف.

 در این روز در کارنامه اسرائیل نخستین شکست در یک جنگ تمام عیار ثبت شد و آغازی شد بر شکست‌های پی در پی. شکستی که فروپاشی این رژیم را سرعت داد.

حزب الله نشان داد مقابله با اسرائیل و شکست این رژیم استفاده بهینه از توان هرچند محدود با اتکا بر ایمان الهی و عمل به تکلیف است. چیزی که در مجموعه رژیم های وابسته منطقه ای وجود ندارد.

۲۳ مردادماه روز شکست ابهت پوشالی ارتش تا بن دندان مسلح اسرائیل غاصب در مقابل جنبش مقاومت اسلامی و ابراز انزجار و خشم مقدس و انقلابی علیه صهیونیست‌ها و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر جبهۀ مقاومت به ویژه شهدای والامقام شهید عماد مغنیه و سردار شهید حاج حسین همدانی ، سید شهدای جبهۀ مقاومت، سرباز ولایت و سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی و ابوالمهدی المهندس و الگوی مقاومت واخلاص جوانان از استان اصفهان شهید محسن حججی را گرامی داشته و ما دانشگاهیان اعلام می داریم:

 راه حل مسأله فلسطین، بیداری مسلمانان جهان مبتنی بر محور "مقاومت وانقلاب اسلامی" با الهام از بزرگترین اسوه جهانی مقاومت و آزادگی سید وسالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام ویاران کربلا، مقابله وایستادگی و تداوم انتفاضه در برابر جبهه ظالم وسلطه طلب رژیم کودک کش اسرائیل و استکبار جهانی، بازگشت آزادگان فلسطینی از همه دنیا، همدلی و وحدت ملتهای مسلمان با رهبری حکیمانه و عالمانه مقام معظم رهبری و مهیاشدن برای یاوری و اطاعت از منجی عالم بشریت،مصلح جهانی حضرت بقیه الله الاعظم روحی وارواحناء له الفداء می باشد که این مهم با تربیت جوانان الهی و انقلابی وجهاد تبیین به ویژه با محوریت " مقاومت وانقلاب اسلامی" برای عموم مردم ایران اسلامی به ویژه نخبگان،اندیشمندان وفرهیختگان دانشگاهی فراهم می‌گردد.

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.