گزارش اقدامات دانشگاه جامع علمی کاربردی علیه کرونا

دوشنبه 1399/08/05 - 10:13 webmaster
همدلی در دوران کرونا

گزارش اقدامات دانشگاه جامع علمی کاربردی علیه کرونا

کمک‌‌های بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی برای مقابله با کرونا از اسفندماه 1398 آغاز و هم اکنون نیز ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید، مسئول بسیج اساتید و کانونهای دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر همایون روحیان درباره اقدامات بسیج اساتید برای مقابله با کرونا اظهار کرد: از اسفند‌ماه ۹۸ تاکنون گروه های جهادی استادی در زمینه‌های مختلف برای مقابله با ویروس منحوس کرونا فعالیت داشته و دارند‌.

وی افزود: اساتید بسیجی در کنار تولید مواد ضدعفونی و ملزومات مراقبتی و بهداشتی در سطح واحدهای علمی کاربردی از جمع آوری کمکهای غیر نقدی (ارزاق و لوازم بهداشتی) و توزیع آن بین نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا خبر داد.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه علمی کاربردی از تهیه چندین هزار انواع ماسک، لباس‌های بیمارستانی، انواع بادگیر و کاور توسط اساتید بسیجی و خیر این دانشگاه خبر داد و گفت: کمک‌های بسیار خوبی توسط اساتید بسیجی به مراکز درمانی و بیماران‌ کرونایی انجام شده که قابل ستایش است و این مهم ادامه خواهد داشت.

روحیان ضمن تقدیر از کانون‌های بسیج اساتید و اساتید جهادی و انقلابی افزود: از ابتدای شروع بیماری کرونا در کشور، تاکنون کمک‌های مختلف نقدی و غیر نقدی توسط اساتید بسیجی انجام شده که کمک‌ها مربوط به اساتید بسیجی واحد استانی لرستان این دانشگاه قابل تقدیر است است.

وی خاطرنشان کرد: اساتید بسیجی تا شکست کامل کرونا در کنار مردم و مسئولان خواهند بود و به رسالت خود عمل خواهند کرد.

Image removed.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)